Czaplinek. W meczu na szczycie Lech Czaplinek pokonał Darłovię Darłowo 3:2

Krzysztof Bednarek
W 29. kolejce koszalińskiej okręgówki Lech Czaplinek pokonał Darłovię Darłowo 3:2. Darłovia nadal jest liderem rozgrywek. Lech umocnił się na pozycji wicelidera.

W rozgrywanym w Czaplinku meczu "na szczycie" dwie pierwsze bramki zdobyli goście. Najpierw Artur Fryś w 30 minucie spotkania pięknym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. Po przerwie w 51 min. spotkania wynik na 2:0 dla Darłovii podwyższył Bartłomiej Fastyn. Losy spotkania zmienił wprowadzony na boisko w drugiej połowie meczu Sławomir Bakiewicz. Zawodnik Lecha, strzelając kolejno dwie brami dla Lecha w 71' i w 74' doprowadził do wyrównania. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się remisem, po samobójczej bramce gości Lech wyszedł na prowadzenie 3:2.