Baja Drawsko rozpoczęte. Tak zawodnicy walczyli na odcinku super specjalnym

Krzysztof Bednarek
Pierwsze emocje już za nami. Ruszyła kolejna edycja rajdu Baja Poland. Pierwsza runda mistrzostw i pucharu polski w rajdach terenowych.

W piątek na terenie nieczynnej kopalni w Wolicznie i w pobliżu Jankowa rozegrany został odcinek super specjalny o długości 20 km.
W klasyfikacji Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów terenowych najlepsza okazała się załoga z numerem startowym 101 Zapletal/Sykora z czasem 6:49. Na drugiej pozycji uplasowała się załoga z numerem 122 Białkowski/Baśkiewicz z czasem 6:55. Natomiast na trzeciej pozycji prolog ukończyła załoga 102 Małuszyński/Małuszyńska z czasem 6:57.